| Cojan_Alexia_1996 a întrebat:

NU MAI POT! Am inceput anul ista sa ma uit la un serial Pretty Little Liars, stiu ca e cam tarziu dar nu auzeam de el. Eu sunt pe la sezonul 2. Am auzit multe zvonuri ca ar putea avea o sora geamana. E adevarat?

Răspuns Câştigător
| ancapopa780 a răspuns:

Ar fi bine sa te uiti singura sa aflilaughing)insa iti zic, nu are nicio sora geamana, chestia asta mi se pare ca apare in carte.in serial, ea are un frate mai mare(pe langa jason)dar mai uita-te, chestia asta ai sa o afli abia prin sezonul 6

2 răspunsuri:
| ancapopa780 a răspuns:

Nu,nu este.chestia asta mi se pare ca-i scrisa in carte.ea are un frate mai mare(pe langa jason).dar mai uita-te, asta vei afla pe la sez6