| BountyLoverXD a întrebat:

O intrebare cam aiurita big grin. Cum se zice Jhonny Depp? Se zice joni dep, sau joni dip?

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Se pronunta joni dep. Daca era Johnny Deep, atunci se pronunta dip. deep( ex:deep down) inseamna adanc si se pronunta dip, deci daca este DEPP, se pronunta dep.(stiu ce vorbesc, asa e corect)

O zi buna.

| M25M a răspuns (pentru M25M):

Imi corectez o greseala Johnny se pronunta gioni.

8 răspunsuri:
| Anonymus123 a răspuns:

Eu cred ca se zice dep pentru ca e nume nu alt cuvant. funda?

| GabiiHaș a răspuns:

Se pronunta "Joni Dip" si se scrie Johnny Depp

| YONTU a răspuns:

Gioni Dipbig grin

| RΔϟVAη a răspuns:

Se scrie Johnny Deep si se pronunta '' Gioni Dep ''

| MhPnr a răspuns:

Gioni dep.

| Căpşunăă a răspuns:

De fapt e joni dep nu dip ca "dip" inseamna adanc si se scrie deep

| iralu a răspuns:

Se scrie: Johnny Depp si se citeste "joni dip" laughing