| Giulia97Anna a întrebat:

O intrebare pentru fanii Naruto. Naruto va fi cu Hinata? Multi spun ca asa este, dar eu nu prea cred asta.In primul rand atunci cand Hinata s-a luptat cu Pain,ea i-a spus ca-l iubeste,dar acesta nu a zis nimic, doar se uita la ea socat.In al doilea rand stim cu totii ca Naruto este foarte foarte indragostit de Sakura.Deci voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Uratu140 a răspuns:

La fel ca tine. nu cred ca se va intampla pentru ca nu ar avea sens si dupa episodul acela el a fost indiferent fata de ce i-a zis de parca asta nu s-ar fi intamplathappy

| Giulia97Anna explică (pentru Uratu140):

Ma bucur ca este cineva de acord cu mine.Dar crezi ca Naruto si Sakura vor forma un cuplu?

| Uratu140 a răspuns (pentru Giulia97Anna):

Eu n-as zice asta pentru ca daca sasuke vine in satul frunzei va fi cu totul altfel.
am vazut poze despre un nou sezon din narut numit naruto akipuden acolo au vreo 20-25 de ani si exista o singura poza, cum ca Naruto o tine in brate pe sakura dar nu cred totusi ca asta se va intampla; pana la urma mai sun episoade de urmarit...happy

| Giulia97Anna explică (pentru Uratu140):

Ai dreptate, se pare ca va trebui sa astept pana cand se va stii cu siguranta.

| Giulia97Anna explică (pentru Uratu140):

Am auzit si eu de noul sezon Naruto Akipuden, dar nu eram sigura daca este adevarat sau inventat de fani.Imi poti arata poza in care zici tu ca Naruto o tinea pe Sakura in brate?

| Giulia97Anna explică (pentru Uratu140):

Hmmm,nu stiu ce sa zic, nu cred ca sunt reale.Cred ca sunt desene facute de fani.

| Uratu140 a răspuns (pentru Giulia97Anna):

N-ai cum sa stiilaughing

11 răspunsuri:
| zaoo32 a răspuns:

Hinata naruto ei chiar vor fi un cuplu sasuke se va reintoarce in sat si va vrea sa devina kage e.t.c

| Ionutz_Coman_1995 a răspuns:

Iti dau eu in raspuns ai par pe undeva nu numai in cap si te mai uiti la naruto ia dracu si invata ca nu o sa mananci naruto toata viata

| Giulia97Anna explică (pentru Ionutz_Coman_1995):

OOOO,usor cowboy! In primul rand vezi ca nu te-am jignit si nici nu te voi jigni asa cum ai facut tu, pentru ca nu vreau sa ma cobor la nivelul tau, pentru ca nu sunt lift.Si in al doilea rand, am pus si eu o intrebare simpla si asteptam un raspuns nu o jignire.Tu sa-ti vezi de treaba ta.La ce doamne iarta-ma ai vrea sa ma uit, decat la anime-uri? Mai bine decat sa ma uit la filme porno. Daca cumva nu-ti place anime-ul Naruto, nu-ti descarca tu nervii pe mine.Fiecare are dreptul sa aleaga ce vrea in viata.Iti era asa greu sa ignori intrebarea? Te-a mancat repede undeva pe tine sa ma jignesti.

| Uratu140 a răspuns (pentru Giulia97Anna):

Bine zis!