| pwp a întrebat:

O intrebare pentru fanii serialului "The Vampire Diaries" love struck

sa zicem ca nu e doar un serial, e realitate happy
si puteti sa va alegeti ce creatura ati vrea sa fiti.de exemplu:
-vampir
-varcolac
-vrajitoare
-om

[puteti spune si ce personaj ati vrea sa fiti happy. si justificati]

funda happy

Răspuns Câştigător
| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Sincer, mi-ar place sa fiu vampir, dar nu vreau sa fiu un personaj feminin care este vampir din The vampir diaries. De ce? Pai mie imi place forta lui Katherine si cat de desteapta e, dar nu imi place pentru ca toata viata ei de vampir a fugit de Klaus, imi place si de Rose, dar si ea a fugit de Klaus, iar Caroline este OK, dar de obicei ea fiind "mai mica" este considerata mai slaba si cam toata lumea pe ea o rapeste si etc. In schimb, de Bonnie imi place foarte mult si cred ca mi-ar place sa fiu vrajitoare.
Asa ca, raspuns final : vrajitoare.

14 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Eu sunt foarte multumita sa fiu om. Totusi cred ca, din perspectiva serialului mi-ar place sa fiu vrajitoare deoarece ii tine la respect atat pe varcolaci cat si pe vampiri si ii poate ajuta la nevoie pe oameni.

| Xlove64 a răspuns:

Sincer eu as vrea sa fiu vampir :X
De cand am vazut pentru prima oara Twilight (cand eram mai mica) m`au fascinat vampirii love struck
De atunci m`am uitat la o gramada filme cu vampiri si inculusiv la serialul The Vampire Diaries
Cel mai mult, la vampiri imi plac puterile lor si mai ales ochii laughing :X

| Eyleen a răspuns:

Eu stau sa ma intreb de unde au avut scriitorii atata imaginatie sa scrie despre VAMPIRI, VARCOLACI sau VRAJITOARE? O urma de adevar tot exista, in toate povestile astea! Sincer as vrea sa le experimentez pe toate ca sa-ti spun ce-as vrea sa fiu.[vampir, varcolac sau vrajitoare]

| ChristinaO a răspuns:

Eu as alege sa fiu Elena, doar pentru a-l avea pe Damonlaughingnu mi-ar mai trebui alte puteri daca l-as avealaughing

| HaruhiFujioka a răspuns:

Eu as vrea sa fiu vampir pnetru ca imi plac. Dar chiar nu stiu de ce! Parintii imi zic sa nu ma mai uit la chestii din astea dar eu ma uit pe ascuns.Imi plac!

| sasha_2369 a răspuns:

Om. Ca vampir, eternitatea mi s-ar parea plictisitoare.

| deliamy a răspuns:

Cred ca un vampir pentru. ca as putea constrange pe tota lumea sa fac ce vreau eu devil...de exemplu sa i conving pe proferoare sa-mi dea numa 10 laughing si altele...

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Cu siguranta vampir si sunt de acord cu AnTooO

| Alinnutza07 a răspuns:

Clar vrajitoare.adica bonnie are niste puteri magnfice si emily le avea la fel :X...devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa fiu in continuare om ca imi place viata si trebuie sa o traim.As vrea sa fiu ca Stefan ca nu se da in vint dupa singe ca Damon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ar trebui sa aleg as vrea sa fiu toate, intr-o zi vampir, intr-una varcolac si intr-una vrajitoare sau sa am toate puterile odatalaughingpe bune nu pot sa elg, toate sunt super tari:X:X:Xdar totusi nu pra as vrea sa fiu varcolac, dupa ce le-a facut jules oamenilor alora care erau cu cortul... mi-a pierit dorinta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As alege sa fiu vrajitoare, fiindca este mai puternica decat vampirii si varcolacii, desi vampirii ma fascineaza in aceeasi masura. Asa ca as alege sa fiu vrajitoare si apoi sa il intalnesc pe Damon, sa ne indragostim, si sa viu o vrajitoare-vampir, si sa am si inima lui Damonlaughing))rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea sa fiu din toate cate putin! dar fiecare are avantaje si dezavantaje!

| Anonim_5812 a răspuns:

Vampir, bineinteles si nu m-ar deranja daca as fi si cu Damon:X:X:X:X:X