| katherinne a întrebat:

O sa mai fie si un sezon 3 in serialul "Vampires diaries"?

Răspuns Câştigător
| eclipsegirl31 a răspuns:

Aceeasi intrebare am pus-o si eu! Da, este confirmat, va fi cu siguranta un sezon 3 din "The Vampire Diaries", insa nu se stie cu siguranta cand. Cred ca prin iunie-iulie. Sper ca raspunsul meu te-a ajutat!
P.S. Si eu sunt un fan al serialului!

2 răspunsuri:
| eclipsegirl31 a răspuns:

Buna! Episodul 1 din sezonul 3 din "The vampire diaries" o sa apara pe 16 Septembrie.

| MùsèCaise a răspuns:

Pai...inca nu stiu sigur dar cred ca o sa mai fie deoarece nu cred ca se termina asa de repede si in plus serialul are multi faci
si eu sunt fana a serialului