| Dariusbbbbbbb444444444 a întrebat:

Ok deci chiar imi dorescsa revad acest film.
Am vazut un film atata de frumos acum mult timp si acum mi-am adus adminte de el da nu-mi amintesc numele...
Este vorba despre 3 frati si 1 sora adulti care vin in vizita la parinti lor de Craciun. Nu mai tin minte tare multe din el. Stiu ca fiica e actrita. Un baiat avea costum de ala elegant happy ce bine ma exprim Doamne. Si altu e militar. Care i-a murit cel mai bun prieten intr-o misiune si cumva in film ucigasul prietenului lui a iesit tin puscarie si el il vede pe strada. Iar in legatura cu mama si tatal, ei nu se inteleg deloc bine, pentru ca mama i-a citit mesajele de pe telefonul tatalui in care vorbea cu o lata femeie despre intalniri si toate cele. Ea credea ca-l insala dar la sfarsit isi da seama ca femeia aia e doctorita iar tatal are cancer si e pe moarte iar intalnirile alea erau la spital pentru tratamente si tot felul. Sper sa ma ajute cineva big grin imi doresc foarte mult sa-l revad.

3 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

American pie

| Muntean_Filip_1999 a răspuns (pentru crytical):

Care dintre ele man ....sunt 8

| Dariusbbbbbbb444444444 explică (pentru crytical):

American pie? Iti bati joc?