| oFatha a întrebat:

Ok...stiu ca am mai pus intrebarea asta dar...

Pt cei care au vazut serialul coreean : Boys over 4 flowers

Imi spuneti va rog cum se numeste melodia care apare cand e ceva amuzant sau de fericire?

si alta care apare cand e ceva trist.

Vot Si Fundoi maree astept raspuns cat mai curand

Răspuns Câştigător
| dulceisabella a răspuns:

Le-am vazut de multe ori am si dvd cu serialul si pot sa iti dau o lista intreaga dar deja stiu pe derost care apar in telenovela:
http://www.squidoo.com/boys-before-flowers aici gasesti tot ce vrei sa stii si sa iti dau si mellodiile:
ShiNNe- Stand by me
cantecul de inceput: Paradise (Boys Before Flowers OST main theme)- T-Max
cand ii ceva vesel si ii cea mai faina melodie: SS501-OST.Boys over flowers...cauta trupa SS501 si o sa vezi ca liderul trupei ii Kim Hyun Joong as Ji Ho;)
Dar in site gasesti toate melodiile care apar in serial! :*:*:*:X LOVE BBF.

1 răspuns:
| Diana_7451 a răspuns:

Scrie pe youtube Boys over flowers OST. Si o sa iti dea vreo 4-5 melodii. Cred ca deja o sa le recunosti pe cele care iti trebuie.