| ninaelenadobrev a întrebat:

Pe cine preferati din the vampire diaries katerina graham[bonnie]sau nina dobrev[elena]?

8 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nina Dobrev (Elena) cu siguranta. big grin

| Lexii a răspuns:

Nina Dobrev[Elena]. E foarte frumoasa si o actrita foarte buna. Mie imi place mai mult in rolul lui Katherine decat in rolul Elenei.
Oricum, si Bonnie este frumusica.love struck.

| lolly_3072 a răspuns:

Nina dobrev logic pentru ca e si frumoasa si inalta si personajul principal, bonnie mi se pare putin cam increzuta, dar totusi nina joaca extrem de bine. pcat ca nu e romanca.laughingvine de la vecinii nostri bulgariphbbbbt

| love13 a răspuns:

Nina dobrev cu siguranta happy!

| HellYeahChristine a răspuns:

Clar Bonnie happy

| Bettt:) a răspuns:

Nina dobrev

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nina Dobrev

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elena