| OanaMarginean a întrebat:

Imi puteti spune daca in serialul The vampire diaries va mai aparea si Elena (Nina Dobrev)?

Răspuns Câştigător
| MarioTm a răspuns:

Nina Dobrev, actriţa principală din serial, a anunţat luni pe Instagram că părăseşte, după şase sezoane, serialul difuzat în prezent pe CW. În declarația sa, actrița, care joacă rolul Elenei Gilbert, a declarat: „Întotdeauna am știut că mi-am dorit ca povestea Elenei să fie o aventură de șase sezoane, iar în aceşti șase ani am făcut o călătorie cât o viață".
Din sezonul 7, nu mai joaca

1 răspuns:
| Ana21Maria a răspuns:

Nu.