| IrInA9618 a întrebat:

Pentru cei care sunt fani supernatural, care este personajul vostru preferat? Dar sezonul? Credeti ca sezonul 6 va fi ultimul sad? * Personajul meu favorit este castiel, sezonul este 5, iar in legatura cu sezonul 6, sper ca nu este ultimul...

Răspuns Câştigător
| Bianca_4346 a răspuns:

love struckNu am un personaj preferat.Toti imi plac la fellove struckImi plac toate sezoanele dar 5-6 in special.nu cred ca 6 este ultimul. sper sa mai fie si 7.Imi place Dean pentru ca are un zambet splendid, Sam pentru ca este un actor minunat si are un corp si un râs extraordinar de frumoase.big grin

6 răspunsuri:
| AlerimxD a răspuns:

Mie îmi place mai mult Sam, pentru că a fost cel ales de acel demon cu ochii galbeni. Mi se pare că este mai atrăgător şi că are o personalitate mai conturată. Sezonul meu preferat este 3, pentru că acum mă uit la el. Chiar acum 2 ore am văzut un episod. Sezonul 6 nu va fi ultimul, deoarece serialul este foarte urmărit şi toţi vor să nu se termine acum!
Xoxo.

| BubbleA a răspuns:

DeanlaughingSezonul 3.
Sigur nu se vor opri la Sezonul 6 deoarece are prea mult succes în rândul adolescenţilor aşa că ar fi slabe şanse să-l anuleze.

P. S Eye of the tigerlaughinghappylaughing

| BubbleA a răspuns:

L-am văzut de peste 10 ori.:)):))
http://www.youtube.com/watch?v=R0Fz_egtEgc
Uită-te la bloopers sunt demenţiale.

| Cristian04 a răspuns:

Personajul preferat Dean, sezonul 5, cel mai tarebig grin... iar sezonul 6 nu cred ca va fi ultimul dupa cum a inceput acest sezon si nici nu as vrea sa fie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dean e personajul meu preferat e simpatic, are simtul humorului i se potriveste de minune rolul, dar toti au puncte forte altfel nu ar fi serialul meu preferat e cel mai misto serial din toate cate am vazut, sper sa fie cat mai multe sezoane la fel de reusite

| IrInA9618 explică:

Bubble... ai vazut cantatul playback a lu dean pe eye of the tiger, nu-i asa, a fost super amuzant, deci nu mai puteam de ras laughingrolling on the floor