| lovelessAlex24 a întrebat:

Pentru cei care urmaresc animeuri, imi puteti recomanda animeuri gen Jojo's Bizarre Adventure, Hunter x Hunter 2011 si Yu Yu Hakusho?

5 răspunsuri:
| Gabriel9707 a răspuns:

Cel mai bine ar fi daca ai folosi https://myanimelist.net/. Acolo poti scrie numele animeului care l-ai vazut si dupa aceea dai pe recomandari.

| LawlietL886 a răspuns:

Jojo's Bizarre Adventure e un anime jmecher. Fiecare serie are un "Jojo" al ei. Toți se numesc Jojo pentru că numele lor încep cu "Jo". E foarte bun. Ți-l recomand.

| lovelessAlex24 explică (pentru LawlietL886):

Am vazut deja Phantom Blood, Battle Tendency, Stardust Crusaders si Diamond Is Unbreakable.Si stiu si cateva chestii din manga happy.E anime-ul meu preferat.

| alex055 a răspuns:

Nu stiu cum sunt aceste desene dar mie mi-a placut Bleach si ma adum ma uit la One Piece

| lovelessAlex24 explică (pentru alex055):

Am vazut Bleach si la One Piece sunt la episodul 790. Oricum, merci ca ai incercat sa ajuti.