| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei ce il stiti pe Codrin Bradea(satana) am auzit ca are o pagina unde pune mai multe poze, si cu sora lui, prieteni etc. as vrea sa stiu cum se numeste pe contul ala(pentru. ca are mai multe conturi)

5 răspunsuri:
| AlexStefan1 a răspuns:

I-a d-aici poza cu sorasa : https://www.youtube.com/watch?v=NgsRpS8xHRU
PS o cheama sonia si e blonda

| vladflorin a răspuns:

Codin Bradea il cheama e din Oradea, e clasa a 12, si e foarte de treabatongue si da are sora.

| marya868686 a răspuns (pentru vladflorin):

Nu asta intrebam, dar nu-i bai

| vladflorin a răspuns (pentru marya868686):

Da are un singur facebook :d cu numele luihappy, restul replici

| Alexya05Nutella a răspuns:

Cauta pe FB Satana si trebuie sa-ti apara o pagina cu aproximativ 145 mii de likes