| anonimspecial a întrebat:

Pentru cei ce se uita si sunt la zi cu Grey's Anatomy, de ce a murit Derek? Pentru ca i-a expirat contractul? Dau funda...

Răspuns Câştigător
| Alle23 a răspuns:

Da, ea
Am citit pe internet. Din pacate, nu mai am linkul. Am citit asta de cand a murit Derek in serial...

2 răspunsuri:
| Alle23 a răspuns:

Din cate am inteles, s a certat rau de tot cu Shonda, iar el trebuia sa plece de atunci cand a fost accidentul cu avionul, dar se pare ca nu a murit atunci.

| anonimspecial explică (pentru Alle23):

Shonda? Shonda Rhimes? Producatoarea? Aaaaa... De unde stii?

| Alle23 a răspuns (pentru anonimspecial):

Da, ea
Am citit pe internet. Din pacate, nu mai am linkul. Am citit asta de cand a murit Derek in serial...