| Dessaer a întrebat:

Pentru fanii Naruto! Cine ar castiga dintre :
Naruto - Sasuke (si de ce)
Neji - Kiba (de ce)
Naruto - Kaneki (cel din Tokyo Ghoul)
Sasuke - Kaneki
Funda!

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Naruto. Vezi finalul manga.
Neji. Mi se pare clar. Are Byakugan.
Naruto.
Sasuke.

Ultimele 2 sunt foarte clare.

| RainmakerX a răspuns:

Hey! Eu nu sunt neaparat fan naruto...sunt fan anime.

Naruto-este cel mai puternic dintre toti la final. Si Sasuke este puternic dar la sfarsit Naruto este mai puternic deci Naruto clar.

Neji-Kiba. Sincer, nu mi se pare o lupta corecta, Neji a fost din totdeauna unul dintre cele mai puternice personaje din acest anime. Asa cum a zis si GreyN are Byakugan dar nu numai...el are si o altfel de mentalitate ce cred ca l-ar ajuta sa faca fata. Kiba mi se pare un pic cam, stiu si eu? Repezit.

Depinde daca te referi la Kaneki din sezonul 1 sau la cel din sezonul 2...
Nu l-ar omora Kaneki intrucat naruto are vulpea pana la urma...l-ar face zob Naruto cu toate ca la inceput ar bate Kaneki.

Sincer, depinde...cred ca ar bate Kaneki.Cum asa? Pai cred ca Sasuke nu s-ar astepta la kagune-ul lui Kaneki deci ar fi ucis din propria neatentie.
Daca ziceai Bufnita vs Naruto/Sasuke atunci mai ziceam ca e echilibrat dar in stadiul de fata Kaneki este slab, degeaba are kagune-ul.
Este doar parerea mea.Bafta!

| Dessaer explică (pentru RainmakerX):

Poate Sasuke ar fi surprins dar acum are si rinnegan-ul si Susanoo devine mult mai puternic...
Dar daca ar fi doar bataie corp la corp cine ar castiga? laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru Dessaer):

Corp la corp? Sasuke atunci. Nu se compara cei 2 la asta...pe Kaneki l-au invatat aia sa se bata cat de cat dar Sasuke si Naruto au un antrenament mult mult mai bun. Oricare dintre ei l-ar bate intr-o lupta corp la corp pe Kaneki.