| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

Pentru fanii Naruto, Minato si Kushina vor invia? Si am auzitca daca vor invia se vor lupta cu Naruto.E adevarat?

Răspuns Câştigător
| AlexanderTheG a răspuns:

Nu te lua dupa aia ca nu stie ce vorbeste...nu vor invia pentru ca sunt morti si au pe deasupra si sufletele sigilate, nici chiar daca ar vrea cienva sa ii invie nu ar putea pentru ca au sufletele sigilate.
Dar atunci cand Kushima si Minato au sigilat vulpea in anruto au pus cate un pic din chakra lor in el inasa fel incat atunci cand naruto va vrea sa controleze vulpea ei vor aparea si il vor ajuta dar asta in subconstientul lui Naruto.

3 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Daca te-ai fi uitat la seria "Naruto Shippuden" ajungand la zi (tin sa cred ca ai ajuns la zi cu episoadele), atunci inseamna ca nu ai fost atenta la poveste. Ti-ai fi dat seama ca, Kabuto nu ar putea sa foloseasca Edo Tensei pe Minato si Kushina. Deoarece Kushina nu mai avea mult de trait, datorita extragerii lui Kurama din ea. A hotarat sa foloseasca jutsu de sigilare si sa resigileze pe Kurama in ea si sa ii salveze pe Naruto si Minato. Clanul Uzumaki fiind cunoscut in trecut ca cel mai priceput clan in jutsul sigilarii si se stie faptul ca gazdele lui Kurama au fost doar din clanul Uzumaki. Prima fiind Mito (a fost sotia Hashirama Senju, primul Hokage, si bunica lui Tsunade al 5-lea Hokage), a doua fiind Kushina, iar a treia gazda fiind Naruto. In concluzie clanul Uzumaki a avut o stransa legatura cu Konoha.

Dar Minato a folosit Shiki Fūjin (Sealing Jutsu: Reaper Death Seal) pentru a sigila o parte din chakra lui Kurama in Naruto, iar intre timp a sigilat si o parte din chakra lui si Kushinei.

P.S. Scuze ca am mai facut si off topic. Dar nu am putut omite ceva foarte important. tongue

| Crissssssss a răspuns:

Da este adevrat!

| ღჩօოჩօղყƙღ explică (pentru Crissssssss):

In ce episod sau episoade se vor intampla acestea? Si de ce se vor lupta cu Naruto? Cine va iesi invingator?