| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

Legat de serialul Naruto Shippuden, Kabuto ii va invia pe MInato si Kushina? Si Minato si Kushina vor trebuii sa se lupte cu Naruto? Aproximativ in ce episod se vor intampla acestea? Funda si voturi!

Răspuns Câştigător
| Tobiii a răspuns:

Pai pe Kushina si pe Minati nu poate sa ii invie ptc. atunci cand vulpea a atacat satul cand s-a nascut Naruto, Minato si Kushina si-au sigilat sufletele pentru a opri vulpea, daca iti amintesti au chemat acel demon care sigila vulpea in schimbul sufletelor lor, deci ei nu mai pot fi inviati, chiar si Kabuto a zis ca nu l-a putut invia pe Minato pentru ca deja avea sufletul sigilat. happy

5 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Sunt putin nedumerit.

1. De ce ai postat inca o intrebare cu acelasi subiect?
http://www.tpu.ro/......rat-funda/
Plus ca nu ai dat nici o funda sau un vot.

2. Chiar esti fan/a seriilor "Naruto" si "Naruto Shippuden"?

3. Ai urmarit toate cele 266 ep(pana in prezent) din seria "Naruto Shippuden"?

Toate cele bune in continuare!

| ღჩօოჩօղყƙღ explică (pentru ryuu):

1.Ca sa fiu mai sigura.
2.Da imi place nespus de mult
3.Nu sunt la episodul 240 si ceva nu mai stiu exact.
4.Eu am pus intrebarea

| ღჩօოჩօղყƙღ explică (pentru ryuu):

Apropo la intrebarea aceea nu am considerat atunci ca trebuie sa dau funda sau vot.

| AlexanderTheG a răspuns (pentru ryuu):

Ce a facut? :O:O nu a dat funda? :O...sigilatio! laughing

| Mine_MineWorker_1993 a răspuns:

Hmm nu se poate din cate stiu minato are sufletul sigilat cu sigiliul mortului oricum citeste manga s-ar putea sa afli