| PokemonPew a întrebat:

Perosnajele de la filmul Titanic s-au inecat in realitate sau au jucat?

Răspuns Câştigător
| Cristine23 a răspuns:

Nuuuu... e un film.

8 răspunsuri:
| Ando1dul a răspuns:

Cum sa se inece esti nebunlaughing? erau actori toti.tu te-ai ineca pentru bani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totusi nu ar trebui sa existe o limita de varsta pentru crearea unui cont?
OT: Atata de tampita e intrebarea asta ca nici nu stiu de unde sa incep.

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar fi buna o limita de varsta, plus un test simplu, din care sa reieasa ca "postulantul" are, totusi, un IQ macar din 2 cifre. Ar fi ideal daca IQ>numarul de la pantofi.

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Normal ca nu sau inecat te-ai ineca intr-un film pentru bani?

| ItachiUchiha a răspuns:

Personajele din filmul Titanic si-au jucat rolul pentru ca ei sunt actori nu s-au inecatcu adevarat si-au jucat rolul. Funda

| NikolasXD a răspuns:

Nu ce dracu

| Notty a răspuns:

Cei din film normal ca nu s-au inecat in realitate, gandeste-te ca totusi e un film.hee hee

| Lupan7 a răspuns:

Au jucat rolul desigur.