| anonim_4396 a întrebat:

Persoanele care privesc dorame coreene, ce mi-ati sfatui sa mai privesc? Ofer fundita.

Răspuns Câştigător
| B343 a răspuns:

City Hunter..La inceput (primul episod) nu e interesant. Dupa aceea nu il mai poti lasa.
Eu am mai vazut: Playful kiss, When love walked in, You're beautiful si Boys over flowers happy
Tie ce seriale ti-au placut?
PS: Daca stii vreun blog pe care se vorbeste despre seriale asiatice spunem-l si mie te rog happy

| Miihaelaaa a răspuns (pentru B343):

City Hunter l-am privit si eu si este foarte interesant
http://doramamania.mybb.ru/viewforum.php?id=72 dar este in limba rusa

4 răspunsuri:
| Disharmony a răspuns:

Priveşte o carte de gramatică, atinge-o, ia-o în mâini cu gingăşie şi simte-i coperţile fine emanând parfumul divin al cunoaşterii. Îndrăzneşte să dai cel mult 25 de lei pe ea. Studiază cu atenţie fiecare pagină în parte, fiecare enunţ, fiecare cuvânt.

You can thank me later, sis.

| Miihaelaaa a răspuns (pentru Disharmony):

I can thank you now brother

| 93Silviu93 a răspuns:

Daca te referi la seriale coreene incearca "jumong","regatul dintre vanturi","imparatul marii" astea sunt cele mai tari... evident am mai vazut niste faze tari rau de tot din "cuceritorul" si "destinul regelui"