| anonim_4396 a întrebat:

Propune-ti niste filme seriale interesante (pentru adolescenti)

Răspuns Câştigător
| Gєσяgιαηαα a răspuns:

Hei. Iti recomand cu caldura serialul Gossip Girl [ drama, dragoste ] dar poti urmari si TVD [ jurnalele vampirilor ] sau Pretty Little Liars. Poti accesa site'ul vplay. ro deoarece acolo gasesti foarte multe seriale su episoade subtitrare si imagine buna. Bafta.happy

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Iti dau lista mea?
Dexter
the walking dead
Supernatural
Family guy
South parca.
Top gear
House md.
Two and a half men
Friends
Game of thrones
Spartacus

| shadovv a răspuns:

Dcuo. Google it!

| xCookies a răspuns:

OZ Inchisoarea federala. Luni-Vineri. ora 00:10 - 1:10.program: ProCinema

e cel mai vizionat serial din 2010winking.

| Phantoma a răspuns:

Nana, Tokyo Mew Mew, Naruto Shippuden, They Are My Noble Masters si Kuroshitsuji. Funda pls :X