| Selene1990 a întrebat:

Pt cei care iubesc Pretty Little Liars. care e faza cu acele mini video-uri "Pretty dirty secrets"? ce legatura au cu serialul?

Răspuns Câştigător
| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Pai...in sezonul 3 serialul a facut o pauza de cateva luni, intre episodul 13 si 14. Ei bine,in tot acest timp,pe ABC family, postul din S.U.A care difuzeaza serialul, au aparut aceste "mini-episoade" de cateva minute. Daca te uiti la ele, majoritatea se refera la Halloween, deoarece episodul 14 este un episod special de Halloween.Deci,aceste "Dirty secrets" sunt de fapt niste filmulete pentru fanii nerabdatori care astepata cu sufletul la gura de prin Martie-Aprilie pana la sfarsitul lui octombrie anul trecut sa inceapa serialul.big grin

2 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Nici eu nu stiu oare or incerca sa faca un alt serial sau ce se intampla?

| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Mersi mult:*