| quake a întrebat:

Puteti sa imi explicati sfarsitul filmului " Let me in"?

2 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Din cate imi amintesc, Owen a plecat cu Abby(cu trenul).I-a luat locul batranului care se dadea drept "tatal" ei, desi era mai mult un gardian care facea munca murdara in locul ei si o aproviziona cu sange.Ala a murit, iar acum pustiul a devenit noul ei ajutor.

| maxcalin a răspuns:

Owen is next seen on a train leaving town in broad daylight, traveling with a large trunk. A message is tapped out inside the trunk in Morse code. Owen taps out a response in Morse code that means hugs and kisses. He then looks out the window and quietly sings to himself, "Eat some now, save some for later."(de pe wikipedia, ca nu am vazut filmul)