| RasturnicaSiTrixy a întrebat:

Puteti sa imi spuneti o comedie buna?

Răspuns Câştigător
| ronaldo90 a răspuns:

Rob-B-Hood e cu jackie chan e tare rau.Vizionare placutawinking

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Amélie (2001), Chocolat (2000), Forrest Gump (1994), The Best Exotic Marigold Hotel (2011), The Bucket List (2007), RocknRolla (2008), Silver Linings Playbook (2012), In Bruges (2008), How to Steal a Million (1966), It's a Mad Mad Mad Mad World (1963), The Invention of Lying (2009), Asta e (2001), Lo scopone scientifico (1972), The Great Dictator (1940), Identity Thief (2013), Idiocracy (2006)...

| faramatania a răspuns:

The Hangover (seria)
A Few Best Men
The Dictator
Sex Drive
Death At A Funeral (2007)

| Niiiicu a răspuns:

1000 de cuvinte cu eddye murphie

| AndraAlee16 a răspuns:

Life as We Know It

| CatalyN4 a răspuns:

The little man, The hot chick, Big Stan.

| RasturnicaSiTrixy explică:

Va multumesc tare mult>big grin

| AngeliqueDP a răspuns:

Ace Ventura. Sunt mai multe...

| Batman79 a răspuns:

IComedy