| IoanaaAlexaaa a întrebat:

Puteti sa-mi dati si mie titluri de filme cu vampiri sau varcolaci? sau macar de comedie (dar cu adolescenti)

4 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Blade
Vampire suck
Underworld
Bloodrayne
Ginger Snaps
Breaking Wind
Van Hellsing
Dracula
Un interview cu un vampir
Twilight
30 days of night
Daybreakers
Lesbian Vampire Killers
Priest.

| girlsweetgirl a răspuns:

Eu iti recomand The vampire diaries este cel mai fain serial mie una chiar imi place foarte mult...:*

| ModernBlack a răspuns:

The Vampire Diaries...e serial dar e foarte captivant are vampiri, varcolaci, fantome, vroajitoare, hibrizi(vampir si varcolac/ 2 in 1). dubluri malefice, vampiri originali, inele care te readuc la viata si totul se intampla in jurul unor adolescenti de 16-18 ani.e serialul meu preferat.incearca-l, sper ca te-am ajutat

| YanYassin a răspuns:

Sunt foarte multe si le scriu in engleza: Underworld 1, 2, 3, 4.Blade 1,2, 3.Vampire suck etc.