| BlooyGirl a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti niste animeuri gen highschool of the dead sau ceva asemanator?

4 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

- Gantz (2 sez)
- Deadman Wonderland
- Mirai Nikki
- Btooom!
- Blue Gender
- Another
- Muv-Luv Alternative: Total Eclipse

Vizionare placuta!

| Blackyuu a răspuns:

Shiki este asemanator doar ca este cu vampiri in loc de zombie. Dar nu este ca orice porcarie cu vampiri este un anime foarte bun personajele sunt foarte bine desenate, il potii viziona pe animekage.

| DianaDianaDiana a răspuns:

Film difuzat pe Disney Chanell: Lemonade Mouht.

| Blackyuu a răspuns (pentru DianaDianaDiana):

Nu film ci anime-uri. Este o diferenta si parerea mea daca te-ai uita la highschool of the dead ai muri acolo pentru ca pari o copila.