| anonim_4396 a întrebat:

Recent m-am uitat la filmul "Summer of 84" si mi-a adus aminte de un alt film. Era vorba tot de un băiat (adolescent) care, din camera lui putea sa vada in camera vecinei lui ( o adolescenta care arata bine). Baiatul mai avea un alt vecin ce era criminal si pe care a început să l urmărească deoarece i se părea "dubios".

*imi mai amintesc niste secvențe: Tipa a dat o petrecere la piscina din curte, iar el se uita de la geam; vede la stiri ca acel criminal are o anumita masina pe care a zgariat o, apoi observa la vecin acea masina din stire. A 2 a zi, masina nu mai era zgariata.

Stie cineva cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| iAMVi a răspuns:

Disturbia