| anonim_4396 a întrebat:

Referitor la fosta mea intrebare.Ce fel de anime ati vrea sa traiti in lumea noastra? Sa o luam sincer.Pe noi ne intereseaza grafica la un anime adica nu e deloc ca cea reala.Voi v-ati gandit cat de mult se aseamana un anime simplu cu dragostea in licee cu lumea reala? Poi noi o luam altfel. Va ganditi ce treaba are un anime cu viata reala fiindca grafica dintr-un anime e foarte diferita de cea reala.Mai exact noi nu ne gandim decat la grafica.Sa zicem daca cineva ar avea o poveste in viata despre dragoste aventura si asa mai departe voi v-ati gandi la un anime?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I wanna be a Pokemon master! :D

http://youtu.be/Pb8lWlEqcgY?t=38s

| alone a răspuns:

Naruto shippuden :X cei drept are o grafica buna love struck dar povestea in sine este cea care a fascinat atatea persoane

| anonim_4396 explică (pentru alone):

Da asa e si povestea fascina multe persoane.Dar zi-mi si mie daca asta s-ar intampla in lumea noastra te-ai gandi la un anime? Eu zic ca unele animeuri adc ma refer la cele fara supranatural continutul animeului e aproape ce se intampla cu viata unei persoane.Acea persoana crezi ca s-e mai gandeste ca viata ei este ca cea din anime?

| MariusDk23 a răspuns (pentru alone):

Exista alte anime mult mai buna ca si Naruto.
Sword art Online ar fi cel mai potrivit pentru mine sau de ce nu death note...

| anonim_4396 explică (pentru MariusDk23):

Da exista multe lumi mai bune ca Naruto.Animeul meu preferat e Sword art online de acolo mi-a venit idea s-a pun aceasta intrebare.Fiecare cred ca siar crea propiul anime.Pun pariu ca toti s-ar face pe ei smecheri cu puteri.Dar eu as vrea sa fac o poveste de romanta cu supernatural iar eu s-a fiu personajul secundar.