| gagicigoalevv a întrebat:

S-a uitat careva la stranger things? Ala e horror? Ca mie nu mi s-a parut, dar room 104?

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu te vad prea bine pretenas, stii ca imi esti drag si ti-am raspuns si in trecut fata de intrebarile pe care le puneai fata de titlurile unor jocuri video sau a unor filme, eu mai mult sunt axat pe filme de orice gen special cele produse in anii 60'-90', pentru ca nu am cheful necesar sa urmaresc Netflix
de ce nu te vad prea bine? pai exista un motiv pentru care ai mai avut conturi nu?
la fel intrebai foarte multe despre filme, jocuri etc
bafta si ai grija de tine

| J0B0MAT a răspuns:

Este horror, nu cel mai horror, dar este. Serialul este foarte bun în genul lui, un horror amestecat cu ceva comedie, dramă, ficțiune.Cu siguranță merită văzut.

| Lupică27 a răspuns:

Stranger things nu e horror, e un serial mediocru, mie mi s-a parut repetitiv si plictisitor iar personajele sunt usor de trecut cu vederea, nu m-a impresionat cu nimic.

| timidu89 a răspuns:

Room 1408 cred ca ai vrut sa scrii

| Ana011 a răspuns:

Stranger things este horror, il recomand am vazut.

| gagicigoalevv explică (pentru Ana011):

Cati ani ai si de ce e asa bun?