| IoNuTz02 a întrebat:

Am vazut candva un film de groaza si vreau sa ma uit neaparat la el.Sa va dau niste detalii:un virus se raspandeste iar cei infectati se transforma in zombi, in loc de maini aveau un fel de lama de coasa.Pentru ai invinge se duc in Antartica.sau cv de genu.Se face o fratie...atat stiu.

4 răspunsuri:
| Owakey a răspuns:

Bună!

Prea multe filme sunt așa. A little bit more details?

Baftă!

| Blagandrey a răspuns:

Salut! Ai oferit foarte putine detalii... dar presupun ca e vorba de Residen Evil... dar nu sunt foarte sigur.Bafta in cautarea filmului.

| Liptonel a răspuns:

Hmm. Sigur este Resident Evil : Extinction. Asa se numeste.

| Raluca7761 a răspuns:

Poate "Virusul vampirilor".