| Ghost99 a întrebat:

Sal TPU ce alegeti? Sylvester Stallone sau Arnold Schwarzenegger argumentati Funda

Răspuns Câştigător
| mrBean008 a răspuns:

Ambii cu muschi mare IN TINERETE, ca actor l-as alege pe Arnold pentru filmele bune ca Terminator si unele comedii la care plangi de ras.Stallone l-as alege ca actor de actiune(the expendables) in sensul ca se bate bine.Totodata Arnold e si un model in culturism, fiind declarat mr. Olympia de nu stiu cate ori.In concluzie arnold e o legenda, stallone (pentru mine) e cu 30 la suta mai neinteresant.(si actorul meu favorit e Jason statham deci nu favorizez)

1 răspuns:
| hanzelik a răspuns:

Arnold Schwarzenegger clar, de ce? pentru ca nu imi place fata lu
Sylvester Stallone laughing