| AndreiCorbu95 a întrebat:

Sylvester Stallone sau Arnold Schwarzenegger?
Care e mai bun?

Răspuns Câştigător
| Ecou a răspuns:

I don't want to see Daca iti vede chuck norris intrebarea te rupe ca nu l-ai nominalizat! si e clar ca el trebuie sa fie castigatoru, deci Chuck Norris

6 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Eu zic ca Arnold Schwarzenegger, desi joaca amandoi bine.

| lucian a răspuns:

Sylvester Stallone

| LucKy_6512 a răspuns:

Schwarzenegger rulles... uite si de ce:
http://www.google.ro/......tp?/images

| aditimus a răspuns:

Depinde in ce mai bun! daca te uiti la ambele cariere ale lor ai sa vezi ca arnold a facut culturism de performanta si a castigat multe premii la rand fara sa puna suplimente cum e in ziua de azi, pe cand stallone el mai mult e cu seria rambo, de acolo a ajuns el celebru. eu unu prefer pe stallone

| cretzulycy a răspuns:

Sylvester Stallone, dupa ce ca joaca bine in filme mai e si frumos:d

| Sly a răspuns (pentru cretzulycy):

Ce frumos sunt! :d