| Alexu420 a întrebat:

O comedie tare cine stie? Dau funda pentru primul film pe care nu l-am vazut!

Răspuns Câştigător
| AlexT94 a răspuns:

The Hangover I, II.
American Pie 1-6.
PROJECT X
21 Jump Streed
Due date
National Security
Bad Boys I, II
Black Knight

Cam astea mi-au venit in minte acum.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O comedie extra este cJandarmii cu Louis de Funes este extra.
Comdeia asta are 6 filme :
1 Jandarmul din Sint Tropez.
2 Jandarmul la New York.
3 Jandarmul se insoara.
4 Jandarmul la plimbare.
5 Jandarmul si extraterestri.
6 Jandarmul si jandarmeritele.
Este extra, vei rade pe saturate.

| TheDifference a răspuns:

Mie mi-au placut in mod special national security, big stan si bad boys...altcv nu imi amintesc la ora asta laughing

| Alexu420 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri!

| Ruxi00 a răspuns:

Ice Age 4: Continental Drift
Madagascar 3: Europe's Most Wanted
Seeking a Friend for the End of the World
The Three Stooges
What to Expect When You're Expecting
Un heureux événement
Iron Sky
Men in Black III
S-a furat mireasa

Spune-mi daca mai vrei big grin
Funda?

| pascalau12 a răspuns:

Big mama,Asa tata asa fiu,Dadaca mcphee, Viespea verde, Jurnalul unui pusti, Singur acasa 1, 2 si 3, Bad boys, Mr bean, E tare complicat. Sper sa te ajute raspunsurile mele

| i0ana a răspuns:

Salut, sa inteleg ca ai vazut o gramada de comedii deja? happy Uite cateva care mie mi-au placut f mult: A thousand words (2012), Wanderlust (2012), This means war (2012), Alvin and the chipmunks (2011), Hangover part 2 (2011), Johnny English reborn (2011), Puss in boots (2011), Horrible bosses (2011), Crazy, stupid, love (2011), The change up (2011) Vizionare placuta!