| NeymarJr11 a întrebat:

Sal TPU, vreau 1 film de groaza la cabana/ undeva-n padure cu psihopati, gen Vineri 13, dar nu Cabana din padure altele :d, daca se poate.

PS : Am VAZUt CRECA toate fIlmele cu zombi :O; O am pus o intrebare, si toti mi-au dat ce am vazut doamne fereste sad, unde sa vad filme ce nu le-am vazut!

Răspuns Câştigător
| Finetti1313 a răspuns:

The cabin in the woods
The last house on the left
The woman in black
Eden lake
Cel mai bun mi se pare Skeleton Lake si The Purge (nu stiu daca il gasesti pentru ca e foarte nou aparut, dar e genial!)
Sper ca e un film in lista asta pe care nu l-ai vazut laughing))

| NeymarJr11 explică (pentru Finetti1313):

Vazute laughing..., fara ala neaparut sau ce zici big grin.

| Finetti1313 a răspuns (pentru NeymarJr11):

Fuckkk. Cat timp liber ai?! laughing)

| NeymarJr11 explică (pentru Finetti1313):

Sunt copil, am terminat clasa 9 laughing noaptea, vara trecuta am vazut majoritatea filmelor tongue da-mi id tau.

| Finetti1313 a răspuns (pentru NeymarJr11):

Facebook daca vrei ca pe mess nu prea intru laughing

| NeymarJr11 explică (pentru Finetti1313):

Nu mersi, ai gasit film ceva... vezi ca am pus o intrebare noua.

21 răspunsuri:
| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Ceva gen e si Cartea Mortilor

| NeymarJr11 explică (pentru asdfcffcvgvv123):

Vazut ' Evil Dead tongue

| NeymarJr11 explică (pentru asdfcffcvgvv123):

Mai sti altcevabig grin

| asdfcffcvgvv123 a răspuns (pentru NeymarJr11):

Mnu happy

| IonelaaaS a răspuns:

Uita-te la cicatricea. nu e despre ce vrei tu. dar eu zic ca o sa iti placa big grin

| Alinw1 a răspuns:

Surviving the game
Timber falls
Devil's pond
Cabin fever
Trick 'r treat
Wrong turn
Dead end
Wicked little things
Sauna
Mean Creek
Shallow ground
The lodge
Dead wood
Lake dead
The woods have eyes

| Alinw1 a răspuns:

Dacă chiar aţi văzut toate filmele, înseamnă că trebuie să aşteptaţi pe cele din 2013-2014...
Sau puteţi căuta pe siteurile de specialitate: imdb, cinemagia, cinemarx.

| NeymarJr11 explică (pentru Alinw1):

Aia vom face, am vazut multe filme eu cu amici mei de groaza/comedie/actiune, ce-l putin de groaza tot am vazut din 2000 incoacebig grin.

| PirvulescuCosmin a răspuns:

Grave encounters, REC 1 si 2 (3 mi se pare cam slabut si nu este asa frumos), The Exorcist, The Devil Inside (cu actori romani), The dead Zone, The Monsters (nu este cel mai fain film horror dar te scoate din plictiseala), The Haunting in Connecticut. Sunt doar cateva din cate stiu.

Stima.

| PirvulescuCosmin a răspuns:

Daca id-ul meu l-ai vrut, poftim: kenzor_91@yahoo.com

| HELLBOY32 a răspuns:

Si eu cand caut niste filme de groaza pe TPU, tot pe aceleas le gasesc, vare le-am vazut pe toate laughing

| SkilzZyo a răspuns:

Texas Chainsaw 3D - Masacrul din Texas 3D (2013) - FILME DE...
►►
incearca cu placere