| marianastepan a întrebat:

Sal tuturor. Ziceti-mi seriale asemanatoare cu hannah montana, magicienii din waverly place, sonny si steluta ei norocoasa etc. dau funda la cel mai bun raspuns si voturi promit. pup

Răspuns Câştigător
| GEORGE a răspuns:

O viata minunata pe punte (zack si cody) si zeke si luther.

3 răspunsuri:
| Carrie a răspuns:

Sunt in formatie,Totul pentru dans,Viata in acvariu,Zack si Cody,ce viata minunata,O viata minunata pe punte, Bafta Charlie, Zeke si Luther happy

| Swetyx a răspuns:

O viata minunata,nini, zeke si luther, si tot felul de filme dysney.cum ar fi high school musicaletc multe

| Valenttina a răspuns:

Pai ...Mean girls 1 2 Monte carlo Wildchild Hight schoolm musical 1 2 ...astea sunt filmehappy. incearca:*