| Maria_8895 a întrebat:

Stie cineva de la ce ora este maine Hannah Montana Forever, Sonny si steluta ei norocoasa episodele noi si Jonas in LA? Promit >fundita.Multumeeesc:"

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

Camp tock e la 10:30 Hanna Montana e la 9:30, Jonas la 18:00 so Sony; s 12:30 asta e programu corect, m-am uitat si in ziar.

5 răspunsuri:
| Chrristina a răspuns:

9:30

| Alecsandraa97 a răspuns:

De la 10 dimineata. daca vrei sa afli mai multe uitate pe www.disneychannel.tv

Funda?:)

| Twatwaffle a răspuns:

Jonas 08:00, sonny la 08:30-8:50, 09:00-09:30, hannah 09:30
camp rock 2 ieeeee 10:00 cam asa ceva.mai sunt si mai tarziu sonny la 12:30-13:00 si hanna parca la 14:00 din noubig grin cred ca cele noi sunt de dimineata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah montanah forever la 9; 30 sonnyla 11; 31 jonas in LA la ora 10; 00

| KhloeAfterDark a răspuns:

Nu e adevarat. Daca te luai dupa Alee pierdeai Camp Rock tot filmul.
Programul incepe la ora 7:30.
Si eu o sa ma uit happy Si daca numeri de cate ori apare chitara pe ecran si scrii pe site poti castiga o chitara semnata de demi lovato