| YukimiNini_4967 a întrebat:

Sall care e filmul vostru preferat?

13 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

A walk to rememberlove struck

| BellsC a răspuns:

The saga Twilight(despre dragostea dintre un vampir si o fata normala)
Buffy the vampire slayer(o fata ce crede ce e normala pana cand un batran mentor vine si ii spune ca ea este vanatoarea ce trebuie sa omoare vampirii)

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

The Green Hornet :X [in 3D e super]

| DrDeath a răspuns:

Resident Evil toate episoadele,American Pie toate episoadele,Zombieland,Piranhia,Race to Witch Mountain, Crank: High Voltage, Beerfest, Si cel mai frumos este: The 41 year old virgin who knocked up sarah marshall and felt superbad about it. Tot ce e scris in engleza este filmul.

| Z0n a răspuns:

If Only

| MariaO a răspuns:

Buna!
As spune ca,, Marea mahmureala" mi-a placut foarte mult happy

| AxxyAlexandra a răspuns:

Bunahappy
Imi plac foarte mult filmele:"Love story","O iubire de neuitat" si "Un tatic grozav"love struck
Astea sunt preferatele melehappy

Răspuns utilizator avertizat
| bhubhuaa a răspuns:

Karate dog

| Phenom07 a răspuns:

August Rush, Remember me, Resident Evil...

| teodora_1249 a răspuns:

Ramona and Bezuss!

| aaaaaa_7288 a răspuns:

How high

| KennyLee a răspuns:

Pai,filmele mele preferate sunt de comedie.Pot sa spun ca filmul
meu preferat de comedie este Scary Movie 4.Este si horror dar in procent de 4%.In rest e comedie curata.