| Skypee a întrebat:

Sall, in adventure time de ce nu sunt toate episoadele traduse in romana? am vazut ca sunt traduse pana la ep 65 (sezonul 5)
http://ro.wikipedia.org/wiki/S%C4%83-nceap%C4%83_aventur a
Si stiti daca o sa le traduca si pe restul?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| RobertSteaua02 a răspuns:

Pai aceste episoade costa multi bani! Si na...nu ne prea permitem crying

| Skypee explică (pentru RobertSteaua02):

Adica dupa ce le cumpara televiziunile astea de la noi din tara le putem vedea dublate? Si nu poate exista pe net undeva sa le vad macar cu subtitrare cum e si naruto?

| RobertSteaua02 a răspuns (pentru Skypee):

Subtitrate poti sa le vezi, dar trebuie sa cauti pe netwinking Funda?

| Skypee explică (pentru RobertSteaua02):

Poti sa imi dai un link happy sau ceva cu subtitrare ca ti-am dat funda.

| RobertSteaua02 a răspuns (pentru Skypee):

Nu sunt nici subtitrate in romana nu sunt...ca depinde daca le-au subtitrat, scuze, dar nu gasesc...nu gasesc nici macar subtitrate in engleza crying sorry

8 răspunsuri:
| Copac13 a răspuns:

Zi si mie umde sa le vad ca sunt putin curios?

| Skypee explică (pentru Copac13):

Pai scrii in romana numele episodului si il gasesti. Poti incerca pe friv.
Aici poti vedea episoadele si sezoanele, pana acuma sunt traduse pana la sezonul 5 si o parte din sezonul 5.
http://ro.wikipedia.org/wiki/S%C4%83-nceap%C4%83_aventura

| Copac13 a răspuns (pentru Skypee):

Merge si asta dar eu ziceam daca stii un site unde le am pe toate si daca apas pe un episode mi-l da

| Skypee explică (pentru Copac13):

Pe friv in rest nu stiu, incearca pe trilulilu sau asa cred ca se cheama(nu stiu daca le gasesti pe toate)