| MistyLilyBella a întrebat:

Sallhappy. Pe Disney Channel au dat filmul,, Snow buddies". Cel in care 5 pui Golden retriever ajung in Alaska si impreuna cu Shakra trag o sanie la o olimpIada: Mud Bud, Rosebud, B-Dawg, Budha si Budderball.Eu pe net am mai gasit 3 filme cu ei:,, Christmas buddies",,, Spooky buddies" si,, Space buddies"; Cine imi zice ce filme au mai aparut cu ei,,, Buddies", dau funda mareee!

Răspuns Câştigător
| vampire16 a răspuns:

Air buddies

2 răspunsuri:
| Monutza a răspuns:

Snow buddies

| MistyLilyBella explică (pentru Monutza):

Deja l-am scris mai sus! Dar in fine le-am gasit pe toate.Ms mult oricum.