| TheDarkDragon a întrebat:

Sall.Stie cineva cand va aparea The Hobbit the Desolation of Smaug? Ca scrie ca pe 13 decembrie, dar aia cred ca numa in cinematograf, puteti sa imi spuneci cand va aparea si pe net?

5 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Martie probabil il vei vedea HD.

| romy45 a răspuns:

A aparut deja pe net, Online Subtitrat si o claritate HD o gasesti aici: http://eurotube.do.am/......11-1-0-931

| TheDarkDragon explică (pentru romy45):

Asta HD e trailer ba desteptule, si ala full are o claritate ca ****, nu mai puneti frate raspunsuri din astea

| BeatriceNagy a răspuns:

Pe internet ( filmul complet ) cred ca o sa apara peste 1 luna sau mai mult. Mai ai de asteptat daca vrei sa il vezi pe net. :]

| monsterCAD a răspuns:

Pe net poate aparea si pe 14 dec insa cu ts nu dvdrip.