| paduraru01 a întrebat:

SaLl TPU! as vrea sa fac niste animatii si din ele sa fac un serial.

oare cum il postez pe cartoon network sa apara la tv?

dau funda raspunsul care ma va ajuta happy

Răspuns Câştigător
| F1rstBlooD a răspuns:

Aaaa tu iti dai seama ce vb acolo?
1. ai nevoie pentru a face un srial calumea care minim sa fie pus de la 12 noaptea de 16 g ram procesor i-7 (3 core) si restul nu mai spun (in total valoare de cam vreo 7000 lei
2. ai nevoie de o experienta in grafica extrem de buna (nici macar unu de 18 ani care a lucrat la calculatoare de mic nu poate realiza asa ceva)
3.mane daca cel din poza esti tu, nu-ti dau mai mult de 13 ani si iti spun ia-ti gandu de la asa ceva.
Cu grafica nu se joaca nimeni fara experienta
si de unde ti-a venit gandu la asa ceva?
sa postezi pe cartoon network?
vezi tu ca sunt asa banale da ele in real se fac cu foarte mare migaleala si atentie.
este una din cele mai nebune idei pe care le-am auzit in viata mea
man daca vrei macar sa apara pe net, apucate de calculatoare si cumparati unu de minim 3000 lei
ooo si cartoon network e post de televiziune norvegiana, numa ca sunt dublate in romana (cartoon network e in toata europa)
ia-ti gandu de la asa ceva

1 răspuns: