| phantom2k a întrebat:

as vrea sa-mi spuneti daca puteti in animeul zero no tsukaima in sezonul 1, 2, 3 si 4 sa-mi ziceti in ce episoade s-au sarutat louis si saito sau saito si regina!

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

hee hee am inteles.hee hee stiu ca undeva pe la sfarsitul sez 2, cand Louise se pregateste sa plece la razboi si si-a luat la revedere de la Saito in biserica, dar Saito i-a pus somnifer in vin. Asta este scena de care imi aduc aminte cel mai bine, in rest pauza. laughing

2 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Dar de ce nu urmaresti seria?

| phantom2k explică (pentru ryuu):

De fapt am urmarit toata seria da vrea o prietena de-a mea sa stie nu eu happy dar eu am uitat care ep au fost cu scene kiss tongue

| ryuu a răspuns (pentru phantom2k):

hee hee am inteles.hee hee stiu ca undeva pe la sfarsitul sez 2, cand Louise se pregateste sa plece la razboi si si-a luat la revedere de la Saito in biserica, dar Saito i-a pus somnifer in vin. Asta este scena de care imi aduc aminte cel mai bine, in rest pauza. laughing