| elenamonica94 a întrebat:

cine imii zice niste filme faain? va rog dau funda

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

S-ar putea ca prin "filme faain" sa nu intelegem exact acelasi gen de filme. Poate spui si cam ce genuri iti plac; in felul asta, poate chiar te-ar putea ajuta cineva.
Mie, de pilda, mi-au placut foarte mult Red Violin, The siawsiank Redemption, Green Mile, The Pianist.
Am, insa, vaga senzatie ca tu vrei cu totul alt gen de filme.
P.S. Robot cretin! Am dat titlul in original, dobitocii dracului!

| Rebecaaa29 a răspuns:

The grudge(1, 2,3)
Final destination(1, 2,3, 4)
Let me in
Ghost siip
Insidious
orphan
Mirrors(1, 2)
Death Tunnel
Silent hill
The abandoned
Triangle
Hounting of winchester house
The child's eye
The ward
Saw(1, 2,3, 4,5,6,7)
Wrong turn(1, 2,3, 4)
Piranha
The crazies
The last exorcism
The children
Case 39
The Mist
Sunt foarte frumoase nu stiu daca le-ai vazut dar sper sa iti placa. Funda?

| Loyd06 a răspuns:

Leap Year e superrrrrrrrrrrrrrrr!
Pride and prejudice

| emyllya a răspuns:

Buna!''casanova";"spion din greseala";"ora de varf 1, 2 si 3";"step up";"cadet kelly";"raise your voice";"what a girl wants";"brat";"sie's the man";"love wrecked";"sydney white";"wild child". Sper sa-ti placa!

Întrebări recente