| Riio a întrebat:

Dau funda, sunt disperat va rog raspundeti-mi!
De curand am vazut un film horror si as vrea daca ati putea sa imi sugerati altul cam la fel ca acesta, se numeste "Casa Celor 1000 de cadavre" WTF ce cool e daca nu l-ati vazut uitati-va la el si sugerati-mi unul la fel de cool poate chiar mai horror dar nici exagerat. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Antonica a răspuns:

Haute tension
Wrong Turn
Wrong Turn 2: Dead End
Wrong Turn 3: Left for Dead
Jeepers Creepers
The Village

Daca vrei sa le vezi pe net uitatea aici:http://www.cinemagia.ro/liste/cele-mai-bune-filme-horror-4022/

11 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

The devil s reject este partea 2-a a filmului mentionat de tine.

| Dreamt a răspuns:

The Texas Chainsaw Massacre (1974) şi The Hills Have Eyes (1977)

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Riio,incet cu filmele astea horror deoarece s-ar putea sa-ti creeze dependetastraight faceincet, mai respire, exista o viata reala stii?

| Natiiiiiii a răspuns:

Orphan (2009)- Orfana
Drag Me to Hell (2009)- Tarata in Iad
Autopsy (2008)
Friday the 13th (Vineri 13)

Eu pe astea le-am vazut. Uita-te la astea si daca iti plac iti mai zic.

Răspuns utilizator avertizat
| Rouxee a răspuns:

Camera 1408, Inchisoarea parasita, Masacrul din Texas, Orfana

| naty_4590 a răspuns:

Pai nu sunt eu cu filmele de groaza dar am auzit ca "paranormal activities" filmul a fost votat cel mai horror film al anului pentru ca este inspirat din realitate si ca toate filmarile au fost facute de niste camere de supraveghere dintr-o casa. funda?big grin

| Maa04 a răspuns:

Casa celor 13 fantome

| PΣПƬΛGЯΛM a răspuns:

The Exorcism Of Emily Rose, The Grudge, The Grudge 2, The Grudge 3, The Grudge: Girl in black

| andrei377 a răspuns:

Exorcistul

| Atat_Sili_Si_1996 a răspuns:

Jennifer's body (2010) big grin