| ToaderAndrei a întrebat:

Sall vreau niste filme horror nu filme care nici nu te sperii... funda

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Iata cateva :
-Shadow. Puppets.(Marionetele Umbrei)
-Sesum (subordonatul diavolului)
-Exorcist.The.Beginning. (daca nu l-ai vazut inca)
-A 13-lea Fantoma
-Messenger 1, 2
-Luna Fantomelor
-The.Amityville.Horror.
-Drag Me To Hell (TRAGE-MA IN INFERN)
si binenteles binecunoscutul si adevaratul film horror daca nu l-ai vazut inca : The Ring (ti-l recomand sa-l vizionezi noaptea singur, numai sa nu faci pe tine laughing ) Vizionare Placuta!

4 răspunsuri:
| Alin4uuu a răspuns:

Uita-te la SAW toate partile...

| Nibichan a răspuns:

Mirrors, Drag me to hell, Thale, Werewolf among us, Orphan, Nightmare on Elm street, Hensel si Gretel vanatorii de vrajitoare.

| GlossyBabe a răspuns:

Eu sunt fana filmelor cu exorcizari, desi nu mai dorm cateva nopti prea bine asa ca iti recomand The Exorcism of Emily Rose, The Rith, si mai sunt muuulte de genu! Fundita?

| ToaderAndrei explică (pentru GlossyBabe):

Nu chiar caci exorcizarile nu sunt interesante caci un preot vindeca un om posedat nu e cam nimicwinking