| DrummerDreams a întrebat:

Sallut! Va rog sa-mi spuneti cum pot avea masina in the sims 2? Cum pot sa-mi cumpar una(o masina)Nu merge nici cum.crying. Poate ma puteti ajuta voi...happyVa rog...:d

Răspuns Câştigător
| Alexandra_7864 a răspuns:

Trebuie sa instalezi packul de la sims 2 care se numeste nightlife. Uite aici siteul http://games.softpedia.com/......atch.shtml :*

| dask a răspuns (pentru Alexandra_7864):

Frate in legatura cu raspunsulk ca in sims 2 nightlife ai masini si eu mi l-am facut si tot nu am masini am doar garajhappyhappy:@:@: dam, i plz add la id seby.nika@yahoo.com plz ca vreau si eu neaparat sa am masini in sims 2 pe langa nightlife mai am si open for business si bon voyage

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu se poate la munca te duce o cunostinta si atat

| xX Kikyo Xx a răspuns:

Trebuie sa ai un upgrade (night life) ca sa poti