| anonim_4396 a întrebat:

Salu.....Imi puteti da niste filme Gen >>Fast and Furios, Need for speed

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Filme gen funda? nu stiu cum sunt alea dar uite unele super:
Actiune&comedie : Rush hour 1/2/3
Spy next door
The Forbidden Kingdom
altele cu Jackie Chan
Actiune: Fast and Furious toate filmele
Fantasy : Van Helsing, Conan barbarul, Red Riding hood, Oz the great and powerful, Snow White and the Huntsman, Mirror Mirror (2012),Wrath of Titans si Crash of titans

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Singurul care seamana si il stiu este "fast track no limits". ce ti s-a dat mai sus nu seamana cu FF si NFS

| MorganaM a răspuns:

Pe mine m-a impresionat foarte mult filmul Wanted din 2008 - chiar m-a surprins cu idei pe care nu le-am mai intalnit in alte filme.
Mie toate filmele de actiune mi se par la fel, din pacate big grin dar acesta chiar m-a impresionat si mi-a placut.

| Alien2 a răspuns:

Daca iti plac filmele cu invazii extraterestre am sa-ti spun 2 care le-am privit si ti le recomand:1.War of the worlds 2.Independence day.Cu placere!