| LiliJB a întrebat:

Aceasta este o intrebare pentru fanii serialului Disney Channel Violetta.

Am vazut pe net ca in concursul you mix de la STUD! O 21 ca
cei opt semifinalisti sunt:Maxi,Francesca,Leon,Tomas,Naty,Ludmila, Federico, Violetta.
Cei 4:Violetta,Ludmila, Federico, Tomas
Iar cei 2 Vio si Ludmila.

Cine si de ce dinte Violetta si Ludmila credeti ca va castica concursul?

10 răspunsuri:
| truerainbow a răspuns:

Buna! E un serial cam previzibil..deci cred ca Violetta va castiga.happy

Răspuns utilizator avertizat
| crissc2014 a răspuns:

Primul lucru:
Vio si Fede au fost finalisti.
2. Fede a castigat.

| LiliJB explică (pentru crissc2014):

Stiu doar ca am vazut alta parte cand am pus intrebarea si fiind in spaniola nu am inteles nimic.

| larydee a răspuns:

Violetta

| CoSmInxD25 a răspuns:

Cand revine serialul Violetta cu episoade noi?

| Iarina2003 a răspuns:

Eu cred ca va castiga Violetta, deoarece asa e mereu.

| Dani_Mihai_1995_nVfp a răspuns:

Violetta