| c0cKaina a întrebat:

Salut acum 3, 4 ani nu stiu exact am vazut un film era despre un baiat care se imprietenea cu o fata si care impreuna intr-o padure aveau un fel de puteri mai exact erau ca si regi. la un momendat au facut o casa intr-un copac... si spre sfarsitul filmului fata dispare baiatul este distrus si o duce pe sora lui mai mica in aceea padure si o face " Printesa" in padure erau monstri etc.
Daca stie candva despre ce film vorbesc, Sa imi lase aici cum se numeste sau macar un film care credeti ca e asemanator. FUNDA + VOT

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Filmul se numește „Bridge to Terabithia" - Podul către Terabithia (2007) cu Josh Hutcherson.
http://www.imdb.com/title/tt0398808/
Numai bine.

| c0cKaina explică (pentru Diabolique):

Da asta este love struck. Mersi multwinking

1 răspuns: