| Iuly2001 a întrebat:

Acum cativa ani am vizionat un film si as vrea sa il mai vad o data.
Imi aduc aminte ca era vorba despre un tanar cam la 18 ani care a fost batut pana aproape de moarte si aruncat undeva in padare. El se trezise si se duse acasa isa era ca un fel de fantoma si tot ce facea se intorcea la normal. Camionul dadea peste el si nu avea nimic.

5 răspunsuri:
| Iuly2001 explică (pentru faramatania):

Mersi mult.

| faramatania a răspuns (pentru Iuly2001):

Cu plăcere.

| Daniellllll1 a răspuns (pentru faramatania):

Mie de ce nu mi l-ai recomandat asta?rolling on the floor
Acum ma uit =)

| faramatania a răspuns (pentru Daniellllll1):

Nu ai cerut filme de acest gen, cele pe care ți le-am recomandat ție au răspuns cerintelor tale.