| Issa_8382 a întrebat:

Salut:* Ajutati-ma cu niste titluri de filme horror gen "Wrong turn", pe care le-ati vazut si merita vizionate. Mersi.:*

Răspuns Câştigător
| ιυвιтα a răspuns:

Supernatural (2005)
The Vampire Diaries (2009)
The Devil's Advocate - Pact cu Diavolul (1997)
Constantine - Constantin (2005)
Underworld - Lumea de dincolo (2003)
Mirrors - Oglinzi malefice (2008)
Orphan - Orfana (2009)
Frankenstein - Frankestein (1931)
Mindhunters - Minti ucigatoare (2004)
Dracula (1992)
The Wolfman - Omul lup (2010)
Shaun of the Dead - Lupta cu zombi (2004)

7 răspunsuri:
| VooDau a răspuns:

Mie imi place saw le am vaazut pe toate :X.Sau incearca Friday 13th.

| Andrux_3060 a răspuns:

Pai : The Descent (partea 1 si partea 2), The Gurdge (toate), The last house on the left, Transylmania, Halloween, Final destination... etc... poti incerca http://www.topfilmeonline.com/. e f. bun

| A0z a răspuns:

1. mirrors 2: oglinzi malefice:)
2. 13 fantome
3.Demon
4. A Nightmare on Elm Street
5.Baried imd ma uit la el:)
6. Juice
si uitate aici ca sunt fff multe.http://www.cinemagia.ro/filme-horror/?pn=9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. ar fi multe de spus. uite aici cateva care merita vazute : Frozen, The Chains Texas Massacre, 30 days of night, Final destination 1, 2, 3, 4, Halloween 1, 2, The ring... si mai poate continua sper ca ti-am fost de ajutor. :*

| xiEra a răspuns:

Daca vrei un film horror dur si violent uita-te la "Martyrs"

| Cristianclt a răspuns:

Filme gen Wrong Turn este The Hills Have Eyes :*

| adyGavana a răspuns:

Multe din filmele zise de voi nu seamana nici pe departe cu wrong turn...issa incearca seria saw, cube si the tortured daca vrei sa vezi ceva violent