| XingerloveyouX a întrebat:

Spuneti.mi niste filme horror cu niste prieteni. ceva care merita vazut love struck va rog gen : wrong turn, escapee, black sheep. funda

3 răspunsuri:
| Letty18 a răspuns:

Buna! Mie mi-au placut foarte mult urmatoarele filme: Stay Alive, Casa de ceara, Dead Snow, Final Destination toate partile, 30 days of Night

| Raccoon1Minaminovic a răspuns:

The Texas Chainsaw Massacre...din 2003, 2006...sunt bune si cele vechi dar mie mi s-au parut mai interesante astea

| deyutzagymm a răspuns:

Poti incerca filmele: '' The woman in blak''; '' The unborn '' sau '' Mirror 2''. Sigur sunt mai multe dar pe astea le-am mai vazut si eu... sper sa iti placa!